SA Hiiumaa Muuseumid e-poe ostu-müügi tingimused

Käesolevad tingimused kehtivad SA Hiiumaa Muuseumid (edaspidi MÜÜJA) ja Tellija (edaspidi OSTJA) internetipoes aadressiga www.muuseum.hiiumaa.ee/e-pood.

Ostja tellitud kaupade ostu-müügi tellimuslepingud kaupade suhtes loetakse sõlmituks peale tellimuse esitamist Tellija poolt ja tellimuse kinnituse saamist Müüja poolt.

Ostukorv ja tellimuse vormistamine
V
alige sobivad kaubad välja ja lisage need ostukorvi. Ostukorvis on näha kõik valitud kaubad ja nende maksumus, vajadusel saab teha parandusi. Ostmiseks kinnitage oma tellimus, täitke vajalikud andmed kauba saatmiseks ja valige sobiv kauba kätte saamise viis (tarne lõplikku maksumust näete ostukorvis tarne valikul).

Tellimuse kinnitus ehk ettemaksuarve saabub Teie e-posti aadressile automaatselt peale tellimuse kinnitamist. See tuleb tasuda 3 päeva jooksul, näidates ülekandes ära ka tellimuse numbri.

Kaup pannakse teele alles peale tellimuse tasumist. Kui kolme päeva jooksul pole tellimuse eest tasutud, siis tellimus tühistatakse.

E-poes sooritatud tellimuste töötlemine toimub tööpäevadel (E-R kl 9.00-17.00). Kui tellimuse esitamise aeg jääb hiljemaks kui reedel kl 15.00, toimub tellimuse vormistamine järgneval esmaspäeval.

Kauba eest tasumine
Kauba eest saab tasuda ülekandega SA Hiiumaa Muuseumid arveldusarvele.

Rahandusministeerium

EE891010220034796011 SEB

Viitenumber: 3500081717

Kauba kättetoimetamine

Kauba kättesaamiseks on neli võimalust:

• Omniva pakiautomaadist – hind 4 €

• Postkontorist – hind 4 € (Euroopasse saatmine 20,00 €)

• Omniva kuller teie aadressile – hind 7 €

• Tulete ise pakile järgi Hiiumaa Muuseumi Pikka Majja (Vabrikuväljak 8, Kärdla) – hind 0,00 €

Hinnad sisaldavad saadetise käitlemist.

Postitustasu jääb alati samaks olenemata paki kaalust. Ülaltoodud kauba kohaletoimetamise hinnad kehtivad ainult Eesti Vabariigi piires.

Kaup toimetatakse Teieni hiljemalt 2-5 tööpäeva jooksul peale kauba eest tasumist. Kui tellimuse täitmisel tekib mingil põhjusel viivitus, võtame Teiega kindlasti ühendust.

Tellimuse muutmine ja tellimusest taganemine, kauba kvaliteet

Kui olete juba tellimuse esitanud, kuid soovite seda muuta või tellimusest loobuda saatke palun kiri aadressile info@muuseum.hiiumaa.ee. Kirjas märkige kindlasti ka oma tellimuse number, mida soovite muuta, või tühistada.

Kauba tagastamine

Kui Te ei ole saadud kaubaga rahul, on Teil õigus tellimusest 14 päeva jooksul alates tellitud kauba kättesaamisest taganeda ning kaup kasutamata kujul ja oma kulul tagastada. Seejärel tagastame Teile kauba eest tasutud summa va. transpordikulud. Teade tellimusest taganemise kohta koos pangakonto numbriga, kuhu kanda kauba eest tagastatav summa, saatke palun aadressile info@muuseum.hiiumaa.ee.

Turvalisus
Meie e-poest ostmine on turvaline, Teie isikuandmeid ei avaldata kolmandatele osapooltele, neid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja tellimusega seotud küsimuste lahendamiseks.

Kontaktid

SA Hiiumaa Muuseumid