Iiu Leiger. Emaste Söruotsa murragus loodud muisdendide sari Iiuma vägimihest Leigrisd Vaata suuremalt

Iiumaa Vägimihe Leigri seiklused

Uus toode

Lastepärane mugandus ja edasiarendus Jegard Kõmmuse Emmaste murrakus muistendikogumikust "Iiu Leiger". Siit leiab 9 toredat lugu ja 27 lõbusat värvimispilti Hiiumaa vägimehe Leigri juhtumistest, põneva lauamängu, murdekeelse piltsõnastiku vanadest Hiiumaa asjadest ja värviküllase tutvustuse Hiiumaa seelikutriipudest.

Autor Jegard Kõmmus
Kunstnik Kahrut-Silvester Vilbaste
Koostaja Helen Kõmmus
24 lk

Rohkem infot

5,70 €

Lisa soovinimekirja

Rohkem infot

Hiiumaa kirjaniku ja rahvaluulekoguja Jegard Kõmmuse jutustatud ja Tartu kunstniku Kahrut-Silvester Vilbaste joonistatud seikluslikud Leigri lood on paralleelselt Emmaste murrakus ja eesti keeles. Kujunduses on kasutatud Liia Lüdig-Algvere akvarelle.

Kommentaarid

Kirjutage oma ülevaade